Özbasan Hukuk Bürosu , 7 yıllık kurum tecrübesinin ardından 1996 yılında Av.Kamil Özbasan tarafından kurulmuş olup halen İstanbul Altunizade de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Büronun faaliyetlerini yoğunlaştırdığı alanlar Sigorta Hukuku, Taşıma Hukuku, Tahkim ve Ticari uyuşmazlıklar olup,  Ticaret Hukukunun diğer alanlarında da müvekkillerine hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Hukuki şartlar&Uyarılar

Sitemiz hukuki hizmet veya avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet niteliği taşımaya yönelik hazırlanmamıştır. Bu site aracılığı ile büromuzla irtibat kurulması veya hukuki hizmet talep edilmesi avukat - müvekkil ilişkisi kurmaya yeterli sayılmayacaktır.

Site, Büro'nun hali hazırdaki müvekkilleri, hukuk mesleğinden olanlar , iş veya staj başvurusu yapmayı düşünenler ile hukuki gelişmelere ilişkin genel bilgilerle ilgilenenlerin yararlanması için hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler hukuki görüş veya tavsiye niteliğinde değildir. Sitede yer alan bilgilere dayanarak hukuki işlemlere başvurulmamalı ve referans olarak kabul edilmemelidir. Bu uyarıya rağmen sitede  yer alan bilgilere hukuki görüş olarak dayanılmasından dolayı doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.

Sitede yer alan hiçbir bilgi reklam  veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu internet sitesine link oluşturmak yasaktır. Bu sitede yer alan bilgiler izinsiz olarak kopyalanamaz,çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Kaynak gösterilmek suretiyle makale, karar ve dosyalardan alıntı yapılabilir.